Współpraca

Korzystamy z natury to blog o zdrowiu. Podejmuję tematy związane ze zdrowym stylem życia, rozwojem osobistym, zdrowiem psychicznym. Na blogu podejmuję także tematy związane ze stylem życia, modą (minimalizmem), urodą, polecam ciekawe książki i publikuję przepisy.

Każda reklama wyróżnia się u mnie i zwraca uwagę odbiorców, ponieważ podejmuję się niewielu współprac. Poza realizowaniem kampanii reklamowych wydaję swoje e-booki.

Zapytania dotyczące współprac: kontakt@korzystamyznatury.pl

Instagram: ponad 36 tys. obserwujących; zasięg story kilka tysięcy osób, zasięg postów 10-20 tysięcy osób

Facebook: ponad 55 tys. obserwujących; tutaj zasięg od kilku tysięcy osób do kilkudziesięciu, a nawet kilkuset tysięcy

Blog: aktualne statystyki 19.03 – 19.04.2023 – prawie 80 tysięcy czytelników miesięcznie i ponad 100 tysięcy odsłon. Jeśli chodzi o wpisy to każdy tekst jest czytany przez wiele lat. Każdy wpis czyta od kilkunastu tysięcy do kilkudziesięciu tysięcy osób.

Zapraszam do kontaktu. Mam dużo pomysłów na ciekawe posty! 🙂 Staram się tworzyć uniwersalne wpisy, które są chętnie czytane przez kilka lat!

Przykładowe współprace: Wydawnictwo Znak, Wydawnictwo Otwarte, Wydawnictwo MUZA, Haier, Allegro, a także 6-miesięczna współpraca z lubelskimi funduszami europejskimi oraz 4-miesięczna współpraca z marką SPLAT.

Aktualnie współpracuję z marką HealthLabs na wyłączność, a więc nie realizuję kampanii z suplementami diety. Mam także stałą współpracę z marką Olini. EDIT: kończę współpracę z marką HealthLabs z końcem listopada, a więc będę mogła realizować kampanie z suplementami 🙂

Nie pracuję za darmo, każdą kampanię wyceniam indywidualnie 🙂

Przykładowe kampanie:

Olej z czarnuszki i jego ZNAKOMITE właściwości + jak kupić dobry olej i jak go spożywać?

Pierwszy raz gotowałam w inteligentnej kuchni. Które rozwiązania mnie zachwyciły?

W jaki sposób warto dbać o higienę jamy ustnej? 3 ważne kroki