Hej! ;-)

Cześć! 🙂 Jestem Gosia i mieszkam w Lublinie. W internecie działam od 2016 roku i możesz mnie znaleźć na instagramie, facebooku i tutaj.

Uwielbiam czytać i codziennie staram się poszerzać swoją wiedzę – śledzę strony dobrych dietetyków, lekarzy, przeglądam badania, czytam książki. Obszary moich zainteresowań: psychologia, rozwój osobisty, kognitywistyka, psychobiologia i oczywiście zdrowe żywienie, a także biznes i finanse.

Wiele dolegliwości wyleczyłam dietą, zdrowymi nawykami, a także zadbaniem o zdrowie psychiczne. Każdego dnia widzę, że te zmiany mają ogromny wpływ na moje zdrowie i samopoczucie.

Kilka lat temu poważnie zachorowałam na AZS. Moja skóra wyglądała jak trąd, a lekarze rozkładali ręce. I wtedy zaczęłam więcej czytać i wprowadzać zmiany w swoim życiu. Już niewielkie zmiany spowodowały, że rany na mojej skórze zaczęły się goić! To był moment, od którego wszystko się zaczęło. Kiedyś przeczytałam, że każda choroba jest zaproszeniem do zmiany. I właśnie to trudne doświadczenie zmieniło moje życie totalnie!

Jednak po jakimś czasie zobaczyłam, że samo zdrowe żywienie nie wystarczy. Na zdrowie ma wpływ wiele rzeczy, m.in. aktywność fizyczna, sposób spożywania posiłków i oczywiście… zdrowie psychiczne. Jeśli nie zrobisz porządku w swojej głowie, nie przepracujesz trudnych rzeczy, nie zaczniesz pracować nad zdrowiem psychicznym to nawet najzdrowsza żywność nie pomoże.

Na początku publikowałam teksty dotyczące zdrowia i zdrowego odżywiania, a także polecałam kosmetyki. Później zaczęłam pisać o zdrowiu psychicznym i te teksty biły rekordy wyświetleń. Teraz po kilku latach mojej działalności zdecydowałam, że chcę skupić się głównie na zdrowiu psychicznym i rozwoju osobistym.

Rozgość się! 🙂 Polecam nadrobić stare wpisy! Wszystkie są nadal aktualne 🙂

Dodatkowe informacje:

-> mój bestsellerowy e-book o finansach -> Zadbaj o swoje finanse. Jak mieć więcej pieniędzy i lepiej nimi zarządzać?

-> prowadziłam kiedyś sklep internetowy z naturalnymi kosmetykami natomiast po 2.5 roku zrezygnowałam 😉 w tym czasie dużo się zmieniło i postanowiłam pójść inną drogą