Zdrowie

Naturalny i bardzo skuteczny domowy sposób na ból głowy

Jakiś czas temu miewałam silne bóle głowy. Żadne leki przeciwbólowe nie pomagały. Po zażyciu tabletki ból na chwile został 'wyciszony’, ale jeszcze szybciej powracał. Pewnego dnia kiedy już naprawdę żadne leki nie działały przypomniałam sobie, że przecież kiedyś czytałam o naturalnym sposobie na migrenę. Od razu go zastosowałam i niemałe było moje zdziwienie. Już po kilku minutach ból głowy ustał. Domowy sposób na ból głowy pomaga naprawdę wielu osobom. Poniżej wyjaśniam dlaczego tak się dzieje 🙂

DOMOWY SPOSÓB NA BÓL GŁOWY

Przyczyny powstawania migren są różne. Wiele czynników może dodatkowo wpływać na częstotliwość i intensywność ich występowania. Jednak bez względu na przyczynę silny ból głowy bardzo często jest przyczyną niskiego poziomu wody w organizmie i odwodnieniem mózgu. Nasz mózg reaguje na odwonienie silnym bólem głowy. Dlatego tak ważnym zaleceniem dla migrenowców jest codzienne odpowiednie nawadnianie się, żeby zapobiec atakom.

Gdy masz silny ból głowy spróbuj wypić 2-3 szklanki wody – jedna po drugiej. Do każdej szklanki dodaj dosłownie szczyptę soli kłodawskiej lub himalajskiej. Sól w postaci kopalnianej zawiera minerały, których tak bardzo nam brakuje. Ta zwykła, popularna sól zawiera tylko i wyłącznie NaCl (chlorek sodu) i w procesie oczyszczania pozbawiana jest tych wszystkich najważniejszych mikroelementów. Za bóle głowy odpowiedzialny może być niedostatek pewnych mikroelementów, które właśnie znajdują się w soli himalajskiej lub kłodawskiej.

Wypicie pół litra wody przed zbliżającą się migreną może całkowicie jej zapobiec. Warto jednak pamiętać o tym, żeby codziennie odpowiednio nawadniać się. Sól himalajska jest nieskażona przez toksyny i krystalicznie czysta, a także zawiera aż 84 mikroelementy. Co ciekawe, mikroelementy znajdujące się w soli himalajskiej mają identyczne proporcje jak minerały występujące naturalnie w ludzkim ciele.

P.S. Wiem o tym, że ta metoda nie zawsze będzie skuteczna. Jednak u wielu osób naprawdę się sprawdza ten domowy sposób na silny ból głowy! Nawet jeśli nie miewacie migren to warto po prostu dla zdrowia codziennie pić wodę z solą.

1 komentarz

  • Reply
    Asia
    30 września 2019 at 21:25

    Właśnie dziś jest ten dzień , silny ból głowy. Oczywiscie lek nie dal rady a po dwoch szlankach wody z solą kłodawską przeszło dosłownie jak ręką odjął. Niesamowite. Bede polecac ten sposob wszystkim!

  • Napisz komentarz