Rozwój osobisty

Czym jest sukces? PRAWDZIWA definicja, którą już dawno powinieneś usłyszeć

Kiedyś ktoś mi na instagramie napisał, że jestem nikim i nic nie osiągnęłam. Nie powinnam się cieszyć, a tym bardziej być dumna z siebie, bo „gówno osiągnęłam”. I nie chcę pisać o tej osobie, bo takie wiadomości piszą osoby bardzo nieszczęsliwe natomiast chcę poruszyć dziś inny temat.

Czym jest sukces?

💫Dla każdego SUKCES będzie oznaczał co innego. Są osoby, które uważają, że sukces to duża firma, bycie szefem, dobra materialne. Inni sukcesu nie łączą z pieniędzmi i karierą, a z innymi osiągnięciami.

🌱Każdy z nas ma swoją definicję sukcesu i każdy z nas ma prawo cieszyć się i być dumnym z siebie.
🌱Każdy ma prawo samodzielnie zdefiniować czym jest dla niego sukces i każdy będzie miał racje.
🌱Każdego uszczęśliwia co innego i każdy ma w swoim życiu inne cele.

Dlaczego o tym piszę? Bo takie myślenie powoduje, że pozbywamy się presji, przestajemy porównywać się z innymi i konkurować.

🍀Chodzi o to, żeby odnaleźć własną definicję sukcesu.🍀

Niestety często my sami podcinamy sobie skrzydła i nie potrafimy docenić siebie, a także wierzymy w jakieś dziwne definicje sukcesu.

⭐️A takiej definicji nie ma, bo każdy z nas tworzy swoją <3⭐️

Co dla mnie jest sukcesem? Kilka przykładów: zdobywanie wiedzy, wprowadzanie nowych nawyków i trzymanie się ich, nie poddawanie się, kiedy jest ciężko, odpuszczanie, kiedy tego potrzebuję, a także zmiana myślenia i zadbanie o swoje zdrowie psychiczne 🧠 Sukcesem jest dla mnie napisanie wartościowego wpisu i otrzymanie wiadomości od Was, że akurat tego potrzebowaliście. Sukcesem jest dla mnie dojście do tego momentu, w którym teraz jestem jeśli chodzi o moją firmę.

💟A co dla Ciebie jest sukcesem? 🙂

P.S. Wpis pochodzi z instagrama natomiast tak bardzo się spodobał, że postanowiłam i tutaj go opublikować 😉

Nie ma komentarzy

Napisz komentarz